Mogłoby się wydawać, że o majtkach nie ma za wiele, o czym dyskutować. Przecież to tylko zwykłe majtki, których przecież i tak nie widać na co dzień. Tymczasem majtki to naprawdę bardzo ważny element bielizny i warto zwrócić uwagę na ich krój oraz jakość wykonania podczas zakupów. Dobrze jest też z większą uwagą przeanalizować posiadane już w szafie majtki i kupić sobie kilka niezbędnych par, które świetnie Sprawdzają się pod różnego rodzaju ubraniami. Poniżej opis najpopularniejszych i naprawdę bardzo wygodny krojów majtek dla kobiet.

Różnorakie majtki dla kobiet

Stringi damskie, a może damskie bokserki? Figi lub majtki brazylijskie, lub jeszcze wiele innych modeli – w internecie można znaleźć mnóstwo opisów różnych modeli majtek dla kobiet. Warto wiedzieć, jakie nadają się na specjalne okazje, a jakie mogą być niebezpieczne na przykład dla zdrowia. Przykładowo takie stringi damskie to bardzo seksowny element damskiej bielizny, jednak nie do końca wskazany dla kobiet mających problemy na przykład z hemoroidami. Oczywiście w pewnych sytuacjach trzeba sięgnąć po stringi damskie, ale na co dzień lepiej wybierać jednak inne kroje majtek na przykład klasyczne figi.

Wygodne majtki modelujące brzuch i pośladki

Majtki damskie mogą być elementem bielizny do zadań specjalnych. Współcześnie z łatwością można kupić doskonale skrojone majtki modelujące, które mają za zadanie na przykład mocno spłaszczyć brzuch lub unieść pośladki. Dzięki takich bieliźnie sylwetka kobiety naprawdę prezentuje się dużo lepiej, szczególnie jeżeli w danym dniu pani chce założyć na siebie obcisłą rzecz. Poza tym wygodne majtki modelujące już od dawna nie przypominają tych, jakie w popkulturze zwykło kojarzyć z filmem o Bridget Jones. Dzisiejsze majtki modelujące to bardzo ładnie wykonane elementy damskiej bielizny, które nie tylko świetnie sprawdzają się w swojej roli, ale też po prostu wyglądają. Naprawdę nie ma potrzeby ich ukrywać i wstydzić się ich na przykład w sytuacji spotkania w miłosnej alkowie – to naprawdę dobra wiadomość.