Nasiona roślin konopi pozwalają uzyskać kwiaty, które posiadają wysokie stężenie tetrahydrokannabinolu (THC) – związku psychoaktywnego, który nadaje marihuanie zapierające dech w piersiach właściwości. Nasiona marihuany są używane na wiele sposobów. Możesz ich użyć do uprawy konopi, wyrobu masła, haszyszu, wypieków, a nawet herbaty.

Które rodzaje nasion marihuany można kupić w sklepie?

nasiona automatyczneNasiona marihuany indoor i outdoor to dwa najpopularniejsze rodzaje rodzaje konopi. Konopie indoor uprawiane są w pomieszczeniach, podczas gdy konopie outdoor uprawiane są na zewnątrz.

Istnieje wiele różnic między tymi dwoma rodzajami konopi. Z konopiami indoor łatwiej jest kontrolować warunki klimatyczne w pomieszczeniu do uprawy. Konopie uprawiane na zewnątrz zużywają więcej światła, przez co są mniej odpowiednie do uprawy w pomieszczeniach.

Oba rodzaje do wzrostu wymagają również dużej ilości wody i składników odżywczych, często nawet do miesiąca wzrostu wegetatywnego przed rozpoczęciem kwitnienia.

W sklepie PanPestka znajdziemy nasiona marihuany w wielu rodzajach, całkowicie legalnie.

Feminizowane nasiona konopi jako sposób na skuteczną uprawę

W porównaniu ze zwykłymi nasionami, feminizowane nasiona konopi dają większą szansę na sukces w wyprodukowaniu kwiatów i zapewniają idealne środowisko do uprawy wysokiej jakości plonu. To sposób na zredukowanie ryzyka i zapobieganie niepomyślnej uprawie.

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele automatycznych nasion konopi. Jednak nie są one odpowiednie dla wszystkich typów hodowców, a ich zastosowania są różne. Ogólnie rzecz biorąc, te automatyczne nasiona konopi charakteryzują się wysoką wydajnością i automatycznym kwitnieniem. Są popularne wśród nowicjuszy.