Bluzy od dawna kojarzą się z typami sportowymi, ale przekształciły się we wszechstronną potrzebę garderoby. Nie są one przeznaczone tylko do utrzymywania ciepła i przyjemności w chłodne zimowe wieczory, ale są również praktyczne.

Informacje o bluzach PROSTO

bluza prosto męska

Szare bluzy męskie świetnie prezentują się zarówno z joggerami, jak i dżinsami. Podobnie jak większość elementów męskiej mody, bluza z kapturem miała skromne początki. Champion, marka odzieży sportowej, zaczęła produkować bluzy na początku lat 30. XX wieku, dodając do nich kaptur, aby chronić sportowców i robotników przed żywiołami. Tymczasem drużyny sportowe z college’u zaczęły prosić o cieplejsze ubrania na zimę, które sprawiły, że bluza z kapturem została przyjęta przez młodą Amerykę w latach sześćdziesiątych. W Polsce bluzy Prosto cieszą się ogromną popularnością, kupisz je w BRAGGA SHOP: https://www.braggashop.pl/bluzy-prosto-cat-32. Noszą je bowiem nie tylko mężczyźni, ale również kobiety i nastolatkowie.

Wygodne i komfortowe bluzy PROSTO

Z reguły bluza powinna być dopasowana. Ramiona powinny być ściśle przylegające, a boki bluzy podążają za drapowaniem tułowia. Warto przyznać, że bluzę z kapturem można nosić nie tylko na siłownie lub trening. Nie zapominaj, że bluza z kapturem to swobodny element. Gdy tylko dodasz go do formalnego, półformalnego lub eleganckiego stroju codziennego, twój wygląd natychmiast stanie się bardzo oryginalny i ciekawy. Jest to z pewnością ogromna zaleta dla osób, które chcą prezentować się modnie.