To wyjątkowy Plebiscyt, zakończony Galą. Tylko u nas osoby wychodzące poza schemat, myślące inaczej niż ogół, widzące więcej, promujące nowe, ciekawe trendy i zachowania, nie wpasowujące się w konwenanse – przez co postrzegane jako niegrzeczne, otrzymują nagrody czyli KLAPSY!

Kochani!

Z radością informujemy, że rozpoczyna się kolejna edycja Plebiscytu NIEGRZECZNI. To zasadnicza część całorocznej akcji zakończonej GALĄ NIEGRZECZNI 2016, podczas której wspólnie wybierali będziemy kandydatów do KLAPSA (statuetka).

W mijającym roku, podczas akcji: NIEGRZECZNI na WAKACJACH oraz NIEGRZECZNI TV, w sumie przez 6 miesięcy odwiedziliśmy całą KLAPONIĘ, żeby zapytać Was, kto Waszym zdaniem był „niegrzeczny" i zasłużył na „klapsa".

Jednocześnie informowaliśmy Was, że ideą Plebiscytu jest znalezienie i wyróżnienie przypadków niegrzecznych na wszelkich polach (telewizji, muzyki, poezji, prozy, kultury, sztuki i nauki). Według naszej definicji, specjalnie przygotowanej na potrzeby akcji, NIEGRZECZNY – to osoba wychodząca poza schemat, myśląca inaczej niż ogół, promująca nowe, ciekawe trendy i zachowania, nie wpasowująca się w konwenanse – przez co postrzegana jako niegrzeczna.

Nasz akcja ma już swoją historię. Do tej pory nagrody odebrali już między innymi: Zespół Big Cyc, DODA, Szymon Majewski, Antek Królikowski, Kacper Ruciński, Zespół MECH, Olaf Deriglasoff, Zespół LipaLi, Mariusz Kałamaga, Kabaret Paranienormalni, Władcy Much, Janusz Palikot, Janusz Koriwn-Mikke, Michał Figurski i Kuba Wojewódzki, Andrzej Grabowski, Agnieszka Szulim, Filip Hajzer, Cezik, Rock Radio, Donatan i Cleo, Michał Wójcik, Natalia Siwiec, Zespół Video, Magda „Wronka” Mikołajczyk, Mikołaj JAOK Janusz, Monika Pietrasińska i wielu innych.

Przed nami ostatnia prosta – będzie więc gorrrrąco!

Najpierw, w ciągu 4 tygodni będziemy Was odwiedzali z kamerą w Klubach i na Koncertach Zespołu NIEGRZECZNI. Po raz już ostatni zapytamy Was, kto Waszym zdaniem był niegrzeczny i zasłużył na Klapsa. Później Plebiscyt (od 1 do do 4 Grudnia), w którym wybierzecie „NIEGRZECZNYCH 2016”.

Na koniec naszego Plebiscytu na Uroczystej GALI NIEGRZECZNI 2016 - "Casting w Garażu", rozdamy Klapsy wszystkim Laureatom. Będzie to wieczór z mnóstwem niespodzianek i plejadą „niegrzecznych” artystów, wśród których między innymi: Di PAMP, OCN, Jacek NOCH, Maciej JANUSZKO, MYSLOVITZ oraz GOORAL. Kolorytu całości doda niezwykła atmosfera i sceneria Katowickiego Teatru Old Timers Garage – w którym odbędzie się GALA (bilety już do nabycia na stronie KLUBU).

ZAPRASZAMY DO ZABAWY i na GALĘ!!!